Skip to content Skip to footer
image-copyright (50)
image-copyright (51)

HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın tecrübe ve güçlü ilişkilere dayanan müşteri portföyünün bize verdiği güvenle VERTA ENERJİ sektörünün kalitesini artırma ve verimliliği sürdürebilme adına Türkiye'nin her yerine hizmet verecek şekilde organize olmuştur.
Projelendirmeden dağıtım firması kabul hizmetlerine, altyapı inşaat ve montajından, elektrikasyona kadar tüm anahtar teslim santral kurulum işlemlerini yetkin teknik ekipleriyle gerçekleştirmektedir. Şirketin imza attığı tüm projelerde kalite, uzun ömür ve sıfır arıza hedefi yer almaktadır.

VİZYON

Daha sürdürülebilir bir dünya için yenilenebilir enerjinin herkes tarafından üretilip yönetilebilmesini sağlamanın adresi VERTA ENERJİ, her proje için özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmayı hedeflemektedir.

MİSYON

Dünün tecrübesi ile yarını planlıyor sürdürülebilir bir dünya için topluma, çevreye ve insana olan saygımızın bir sonucu olarak doğa dostu enerjiler üzerine iş geliştirerek çevreyi korumaya özen göstermek temel ilkemiz arasında yer almaktadır.
PHOTO 2022 09 05 17 57 15

DEĞERLERİMİZ

  • Odağımız İnsan

Şirket bünyemizde ve paydaş ilişkilerimizin temelinde odağımız her zaman insandır. Değer verir, saygı duyar, fikirlerini önemser ve destekleriz. Ön planda tuttuğumuz kalite ile insanımıza her alanda en iyiyi sunmak için çalışırız.

  • Adil ve Şeffaf

Şirketimiz, tüm faaliyetlerde adil bir yaklaşım benimser. Her işimizde şeffaflık ve hesap verilebilirlik esastır. İşimizi her zaman sahiplenir, sorumluluğu üstleniriz.

  • Yenilikçi

Yenilikçi ve girişimci bir yapıya sahip olarak cesurca değişime hazırız. İşlerimizi büyütmek ve geliştirmek için her zaman heyecan ile çalışırız. Değişime ve gelişime öncülük etmek için çalışır, gelecek odaklı yatırımlar gerçekleştiririz.

  • Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir bir anlayışla dünyamıza ve paydaşlarımıza değer katmak için çalışırız. Dünyamızı gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek hedeflerimizin önceliğidir.